Wie is wie

Inge Hermans
Voorzitter ACOD Cultuur
ingehermans@telenet.be
0476/30.35.33
Contactpersoon voor bemiddeling musici en orkesten

Houda Remlawi
Dienstverlening ACOD Cultuur
Houda.Remlawi@acod.be
02/508.59.31
0473/81.69.40 (Alleen tijdens de werkuren)
Contactpersoon voor hulpverlening en administratieve opvolging

Robrecht Vanderbeeken
Algemeen secretaris ACOD Cultuur
Robrecht.Vanderbeeken@acod.be
0496/18.12.34
Contactpersoon voor sociaal overleg, bemiddeling, cultuurpolitiek, internationale werking

Andrée Van Voorst Vader
Secretaris ACOD Cultuur Brussel
Andree.VanVoorstVader@vrt.be
0476/78.51.08
Regionaal verantwoordelijke voor het gewest Brussel

Cynthia Verstraete
Dienstverlening ACOD Cultuur Brussel
cynthia.verstraete@cgspacod.be
02/226.13.22

Laurette Muylaert
Ere-secretaris ACOD Cultuur
Laurette.Muylaert@acod.be
Bouwde de cultuurwerking van ACOD Cultuur uit, 30 jaar lang op de barricaden…

Michelle Graus
Voorzitter ACOD VRT
Michelle.Graus@vrt.be
0478/46.25.34
Contactpersoon voor bemiddeling VRT

Joke Kerkhofs
Ondervoorzitter ACOD VRT
joke.kerkhofs@vrt.be
02/741.52.30
contactpersoon voor toelichting

Els Verelst
Dienstverlening ACOD VRT
Els.Verelst@acod.be
0475/48.00.83
Contactpersoon voor administratieve opvolging VRT

Wies Descheemaeker
Secretaris ACOD VRT
Wies.Descheemaeker@vrt.be
0486/78.73.79
Contactpersoon sociaal overleg en bemiddeling VRT

Luk Vandenhoeck
ere-voorzitter ACOD VRT
Luk.Vandenhoeck@telenet.be
0486/23.21.57
Contactpersoon sociale actie, Hart boven Hard